شرکت تعاونی خدمات گردشگری مهرگان

"مشاوره با ما تضمین سرمایه شماست"

(ثبت 611)

درباره مهرگان

پروژه ها

مراکز فروش و خدماتی

مراکز پذیرایی مراکز اقامتی

تورهای گردشگری

تازه ها

درباره تفرش

بازارچه سوغات

 

Every things about Tafresh

همه چیز درباره تفرش

 

همان گونه که در پاراگراف پایین خواهید خواند، قرار است کلیه مطالب و گفتنی های شهر تفرش در کتابی نفیس به چاپ برسد. اما تمامی این مطالب را نمی توان در سایت قرار داد، زیرا هم حجم مطالب زیاد است و هم از حوصله خواننده به دور است که همه مطالب را بتواند در صفحه مونیتور و یا صفحه گوشی موبایل بخواند. بنابراین در این جا مطالب را دسته بندی کرده و به صورت کوتاه و همراه با عکس در اختیار شما علاقه مندان گرامی قرار می دهیم.

هر گونه استفاده از متن و عکس های این سایت فقط با درج منبع مجاز می باشد.

سپاس

ما کلیه اطلاعات شهر را به 5 دسته تقسیم کرده ایم:

 

سایت در حال تکمیل می باشد

مفاخر و مشاهیر

جاذبه های مردم شناسی

جاذبه های تاریخی

جاذبه های طبیعی

معرفی کلی و مقدمه

 

 

گفتنی ها در باره شهرستان تفرش بسیار است و از آن جا که هیچ منبع مستندی درباره پیشینه و تاریخ این منطقه موجود نیست، شوربختانه دانسته های نادرست بسیاری تا کنون در رسانه های گوناگون پخش و منتشر شده است، حتا از زبان برخی شهروندان و به صورت زنده در مقابل گزارشگران و پژوهشگران و گردشگران، که گاه باعث شده این گفته ها به عنوان مرجع قرار گرفته و در رسانه ها تکرار شوند.

این خبر خوش را به شما بدیم که پس از 20 سال پژوهش و مطالعه و عکاسی و گردآوری مطالب، سرانجام کتاب "تاریخ جامع شهرستان تفرش" تدوین شده و به محض تامین بودجه مالی آن، به عنوان یکی دیگر از محصولات فرهنگی شرکت مهرگان به نگارش بهرام (حمیدرضا) مسعودی به چاپ خواهد رسید.

این کتاب قرار است در قطع خشتی بزرگ، با جلد نفیس، کاغذ گلاسه، تمام رنگی و تمام تصویر، در حدود 200 تا 250 صفحه به چاپ برسد. از این پس این کتاب می تواند هدیه نفیس و باارزشی باشد برای آنها که به شهر خود عشق می ورزند و حاضرند این شهر کهن و پرگفتنی به درستی و به دور از زیاده روی ها و تعصبات و با زبان علمی و مستند به جهانیان معرفی شود.

همچنین این کتاب حاوی عکس ها و تصاویری است که امروزه دیگر وجود ندارد! با کلیه ابزارهای رسانه یی که در اختیار داریم، خبر چاپ و انتشار آن را طی مراسم رونمایی به آگاهی تان خواهیم رساند.

 

 

 

   09100836421

  info@mehregan-tafresh.com

   mehregan_tafresh

   09126851642

  استان مرکزی ـ تفرش ـ میدان معلم

          ـ خیابان فیاضبخش ـ پلاک 63

 

 

معرفی تفرش

درباره تفرش

در باره تفرش

همه چیز درباره تفرش

همه چیز در باره تفرش

شرکت تعاونی خدمات گردشگری مهرگان تفرش

(شماره ثبت 611)

 

 

هر گونه استفاده از متن و عکس های این سایت با درج منبع مجاز می باشد.

May 2023 All rights reserved for MEHREGAN Co. - web design: Tirajeh Tafresh-Iran